हाम्रो शाखाहरु


कम्पनीले ब्यवसाय बिस्तार तथा प्रबर्धन गर्नका लागि देशब्यापी रुपमा शाखा, उपशाखा कार्यालयहरु स्थापना गर्दै गईरहेको छ । देशका सबै जिल्लाहरुमा कम्पनीको शाखा स्थापना गरी स्थापना गरिएका शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुबाट कम्पनीको सेवा सुविधालाई स्थानिय तह सम्म पुर्याउने योजना रहेको छ । शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुको संस्थागत क्षमता अभिबृद्धि गरी आम मानिसहरुलाई कम्पनीको बीमा ब्यवसायमा आबद्ध गराउने अभियान संचालन गरिने छ । बढि भन्दा बढि मानिसहरुको सहभागिता र पहुँच अभिबृद्धि गर्न कम्पनीको शाखा तथा उपशाखाहरुको संजाललाई उपयोग गर्ने कार्यलाई प्राथमिकता दिइने छ ।

Branch

SN: Branch Name: Address: Incharge: Email: Phone:
1 Itahari Itahari Rishi Raj Parajuli itahari@unionlife.com.np 025-582848
2 Birtamod Birtamod Jiwan Dahal birtamod@unionlife.com.np 023-546689
3 Damak Damak Surya Prasad Sapkota damak@unionlife.com.np 023-584157
4 Biratnagar Biratnagar Bhola Krishna Mishra biratnagar@unionlife.com.np 021-526602
5 Dharan Dharan Shipujan Shah dharan@unionlife.com.np 025-526773
6 Inaruwa Inaruwa Anil Kumar Jha inaruwa@unionlife.com.np 025-561241
7 Illam Illam Gopal Dahal illam@unionlife.com.np 027-520705
8 Dhankuta Dhankuta Gita Adhikari dhankuta@unionlife.com.np 026-520692
9 Biratchowk Biratchowk Santosh Ghimire biratchowk@unionlife.com.np 021-545096
10 Gauradaha Gauradaha Yogendra Dahal gauradaha@unionlife.com.np
11 Surunga Surunga Narayan Thapa surunga@unionlife.com.np 023-551306
12 Phidim Phidim Om Prasad Khatiwada phidim@unionlife.com.np 024-520973
13 Taplejung Taplejung Paras Baral 024-460933
14 Jhumka Jhumka Yagyaraj Khanal jhumka@unionlife.com.np
15 Dhulabari Dhulabari Prabin Rajbanshi
16 Basantpur Terathum Suman Limbu
17 Khandbari Khandbari
18 Pathari Pathari
19 Bhadrapur Bhadrapur Santosh Kumar Rajbanshi
20 Rangeli Rangeli Dipendra Raj Karki
21 Myanglung Myanglung Subash Tumbahangpe
22 Fikkal Fikkal Subash Bhattarai
23 Letang Letang Dipesh Ojha
24 Duhabi Duhabi Parma Kafle 025-541147
25 Birgunj Birgunj Jay Prakash Kumar birgunj@unionlife.com.np 051-531647
26 Lahan Lahan Krishna Kumar Yadav lahan@unionlife.com.np 033-562269
27 Janakpur Janakpur Sanjiv Shah janakpur@unionlife.com.np 041-524289
28 Jaleshwor Jaleshwor Pankaj Kumar Pandey jaleshwar@unionlife.com.np
29 Hariwon Hariwon Rudra Raj Dahal hariwan@unionlife.com.np 046-530745
30 Gaighat Gaighat Mukesh Basnet gaighat@unionlife.com.np 035-420721
31 Ch-Pur Ch-Pur Shashikant Thakur 055-540053
32 Mirchaiya Mirchaiya Shrawan Kumar Gupta 033-550657
33 Kalaiya Kalaiya Chandan Kumar Kanu
34 Jitpur Jitpur Rabindra Prasad
35 Malangwa Malangwa Jeevan Hari Shrestha 046-521828
36 Pokhariya Pokhariya Om Prakash Gupta
37 Gaur Gaur Rahul Kumar Thakur gaur@unionlife.com.np 055-520538
38 Rajbiraj Rajbiraj Gangesh Ranjan rajbiraj@unionlife.com.np 031-521963
39 Katari Katari Iman Kumar Rai katari@unionlife.com.np 035-450343
40 Bardibas Bardibas Deeepak Barma
41 Narayanghat Narayanghat Indraraj Subedi narayanghat@unionlife.com.np 056-570701
42 Bharatpur Chitwan Isha Pradhan
43 Tandi Tandi Arjun Adhikari tandi@unionlife.com.np
44 Hetauda Hetauda Shila Koirala hetauda@unionlife.com.np 057-521071
45 Chhireswor Dhanusa Ram krishna Rajak
46 Siraha Siraha Naresh Kumar Mandal
47 Chanauli Chanauli Ashok Poudel
48 Nijgadh Bara
49 Ramgopalpur Ramgopalpur Hemant Karn
50 Manahari Manahari Surya Giri
51 Gaindakot Gaindakot Binita Gautam Poudel
52 Golbazar Siraha Krishna Kumar Yadav
53 Birendrabazar Dhanusha Krishna Kumar Gupta
54 Sindhuli Sindhuli Raju Shrestha sindhuli@unionlife.com.np 047-521214
55 Kathmandu Kathmandu Rishi Ram Adhikari kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
56 Patan Patan Badri Subedi patan@unionlife.com.np 015-535520
57 Kirtipur Kirtipur Mahendra GC kirtipur@unionlife.com.np 014-330330
58 Bhaktapur Bhaktapur Sabrina Khadgi bhaktapur@unionlife.com.np 016-632405
59 Chabahil Chabahil Amar Shrestha chabahil@unionlife.com.np 014-488476
60 Kalanki Kalanki Devi Prasad Paudel kalanki@unionlife.com.np 015-218973
61 Maharajgunj Maharajgunj Teken Belbase maharajgunj@unionlife.com.np
62 Gwarko Gwarko Rishi Ram Aryal gwarko@unionlife.com.np 015-007566
63 Bhainsepati Bhainsepati Janarjan Prasad Lamichhane bhaisepati@unionlife.com.np 015-191259
64 Pepsicola Pepsicola Ghanashyam Dahal pepsicola@unionlife.com.np
65 Banepa Banepa Madan Sapkota banepa@unionlife.com.np 011-662476
66 Manthali (Ramechhap) Manthali Dorje Lama Tamang
67 Nuwakot Nuwakot Ravi Bhandari nuwakot@unionlife.com.np 010-561959
68 Naxal Naxal Niranjan Rijal naxal@unionlife.com.np
69 Kalimati Kalimati Sahadev Acharya kalimati@unionlife.com.np 014-286325
70 Koteshwar Koteshwar Bishnu Bahadur Rana Magar koteshwar@unionlife.com.np 01-4602888
71 Gongabu Gongabu Sunil Kumar Acharya gongabu@unionlife.com.np
72 Dhadingbesi Dhadingbesi Ramila Khatiwada dhadingbesi@unionlife.com.np 010-521235
73 New Road Kathmandu Sandeep Kumar Singh newroad@unionlife.com.np
74 Tahachal Tahachal Shila Koirala tahachal2@unionlife.com.np
75 Kapan Kapan Yadumani Neupane kapan@unionlife.com.np
76 Swayambhu Swayambhu Mahesh Prasad Adhikari swayambhu@unionlife.com.np
77 Baluwatar Baluwatar Sunil Kumar Acharya
78 Thapathali Thapathali Srijana Paneru Neupane
79 Thamel Thamel Dipendra Mohan Shrestha
80 Thankot Thankot Sita Khanal thankot@unionlife.com.np
81 Charikot Charikot Narayan Chaulagain charikot@unionlife.com.np
82 Chautara Chautara Sujan Shrestha
83 Suryabinayak Bhaktapur Saroj Khoteja suryabinayak@unionlife.com.np
84 Khandichaur Khandichaur Derje Lama
85 Dhumbarahi Dhumbarahi Sabita KC
86 Manamaiju Manamaiju Prakash Nepali
87 Budhanilkantha Budhanilkantha Sandeep Neupane
88 Sankhu Sankhu Bijen Shrestha
89 Chapagaun Chapagaun chapagaun@unionlife.com.np
90 Jorpati Jorpati Dinesh Thapa gokarna@unionlife.com.np
91 Bhakundebesi Bhakundebesi Sanjay Byanju
92 Panchkhal Kavre Dorje Lama
93 Pokhara Pokhara Jasman Pariyar pokhara@unionlife.com.np 061-551121
94 Damauli Damauli Raj Kumar Shrestha damauli@unionlife.com.np 065-562760
95 Baglung Baglung Kamal Sapkota baglung@unionlife.com.np 068-521538
96 Waling Waling Chandra Bahadur Rana walling@unionlife.com.np 063-440748
97 Besishahar Besishahar Suresh Baral besishahar@unionlife.com.np 066-520934
98 Hemja Hemja Binod Prasad Tripathi hemja@unionlife.com.np 061-400570
99 SundarBajar SundarBajar Santosh Shrestha
100 Dulegauda Dulegauda Omkar Nagila dulegauda@unionlife.com.np 065-414449
101 Beni Beni Sujan Baruwal beni@unionlife.com.np
102 Bhorletaar Bhorletaar Padhma Chandra Sapkota bhorletar@unionlife.com.np 066-410180
103 Gorkha Gorkha Bharat Bahadur Ale gorkha@unionlife.com.np 064-421263
104 Galkot Baglung Milan Kaucha Gharti
105 Parbat Parbat Rudra Prasad Sharma
106 Lekhnath Lekhnath Basudev Sharma lekhnath@unionlife.com.np
107 Birauta Birauta Badri Prasad Pokhrel birauta@unionlife.com.np 061-468089
108 Jomsom Mustang Deepak Thakali
109 Lamachaur Lamachaur
110 Kushma Kushma Rudra Prasad Sharma kushma@unionlife.com.np
111 Aanbu Khaireni Aanbu Khaireni Sabita Bhattarai
112 Putalibazar Putalibazar
113 Butwal Butwal Bhimlal Paudel butwal@unionlife.com.np 071-540678
114 Bhairahawa Bhairahawa Prabin Kadel bhairahawa@unionlife.com.np 071-521904
115 Parasi Parasi Kamaleshawar Agrahari parasi@unionlife.com.np 078-520944
116 Kawasoti Kawasoti Shiva Kumal kawasoti@unionlife.com.np 078-540927
117 Bardhaghat Bardhaghat Tikaram Pathak bardhaghat@unionlife.com.np 078-580577
118 Palpa Palpa Dinesh Nepal palpa@unionlife.com.np
119 Gulmi(Tamghas) Gulmi(Tamghas) Santosh Kunwar Chhetri
120 Char no. Jitpur Char no. Jitpur Suman Poudel
121 Rampur Rampur Basu Dev Regmi
122 Taulihawa Taulihawa Sudhakar Dube
123 Murgiya Rupandehi Shankar Khanal
124 Manigram Rupandehi Abhisekh Bhusal
125 Chandrauta Chandrauta Til Bahadur BK
126 Pharsatikar Rupandehi Hari Bahadur Rokaha
127 Arghakhanchi Arghakhanchi Suraj Rayamajhi
128 Lumbini Lumbini Govardhan Panday
129 Nepalgunj Nepalgunj Hemant Shahi nepalgunj@unionlife.com.np 081-527875
130 Surkhet Surkhet Upendra K.C. surkhet@unionlife.com.np 083-521692
131 Kohalpur Kohalpur Uttam Dhakal kohalpur@unionlife.com.np 081-541685
132 Gulariya Gulariya Krishna Bahadur Karki gulariya@unionlife.com.np 084-420547
133 Ghorahi(Dang) Ghorahi(Dang) Sajida Khatun Siddiqui ghorahi@unionlife.com.np
134 Sallibazar Sallibazar Dinesh Pangali sallibazar@unionlife.com.np
135 Dailekh Dailekh Tara Kumari Bogati dailekh@unionlife.com.np 089-410250
136 Chhinchu Chhinchu Prakash Roka Magar
137 Tulsipur Tulsipur Resham Raj Oli 082-522066
138 Salyan Salyan Ganesh Pahadi
139 Lamahi Lamahi Bhagwati Chaudhary
140 Jajarkot Jajarkot Prem Bahadur Karki
141 Pyuthan Pyuthan Shree Dhar K.C.
142 Srinagar Salyan Ganesh Pahadi
143 Musikot Musikot Liladhar Neupane
144 Khalanga Khalanga Prem Bahadur Karki
145 Bansgadhi Bardiya
146 Rolpa Rolpa
147 Kalikot Kalikot Tila Bhandari
148 Mugu Mugu Prem Prasad Chaulagain
149 Dolpa Dolpa Bhakta Bahadur Sarki
150 Jumla Jumla
151 Dhangadhi Dhangadhi Bhoj Bahadur Sodari dhangadhi@unionlife.com.np 091-527222
152 Mahendranagar Mahendranagar Rajendra Awasthi mahendranagar@unionlife.com.np 099-521588
153 Dadeldhura Dadeldhura dadeldhura@unionlife.com.np 096-420948
154 Lamki Lamki Manisha Bohara Saud lamki@unionlife.com.np 091-540539
155 Belauri Belauri(Kanchanpur) Deeepak Bhatta
156 Tikapur Tikapur Amit Chaudhary tikapur@unionlife.com.np 091-560124
157 Baitadi Baitadi Shiva Raj Bhatta
158 Malgalsen Mangalsen (Achham) mangalsen@unionlife.com.np
159 Sanfebagar Achham Nira Kadayat
160 Sukhad Sukhad Ram Dular Chaudhary sukhad@unionlife.com.np 091-403153
161 Jhalari Jhalari Pramanand Pant jhalari@unionlife.com.np
162 Khalangabazar Darchula Dharmananda Awasthi
163 Attariya Attariya Narayan Kumar Dhami
164 Masuriya Kailali Maya Kumari Bam
165 Dipayal Doti Nahakul Bahadur Khadka
166 Martadi Bajura Ganga Raj Giri
167 Hasuliya Kailali Bishwa Pratap Chaudhary