हाम्रो शाखाहरु


कम्पनीले ब्यवसाय बिस्तार तथा प्रबर्धन गर्नका लागि देशब्यापी रुपमा शाखा, उपशाखा कार्यालयहरु स्थापना गर्दै गईरहेको छ । देशका सबै जिल्लाहरुमा कम्पनीको शाखा स्थापना गरी स्थापना गरिएका शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुबाट कम्पनीको सेवा सुविधालाई स्थानिय तह सम्म पुर्याउने योजना रहेको छ । शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुको संस्थागत क्षमता अभिबृद्धि गरी आम मानिसहरुलाई कम्पनीको बीमा ब्यवसायमा आबद्ध गराउने अभियान संचालन गरिने छ । बढि भन्दा बढि मानिसहरुको सहभागिता र पहुँच अभिबृद्धि गर्न कम्पनीको शाखा तथा उपशाखाहरुको संजाललाई उपयोग गर्ने कार्यलाई प्राथमिकता दिइने छ ।

Branch

SN: Branch Name: Address: Incharge: Email: Phone:
1 Itahari Itahari Rishi Raj Parajuli itahari@unionlife.com.np 025-582848
2 Itahari Regional Office Itahari
3 Birtamod Birtamod Milan Poudel birtamod@unionlife.com.np 023-546689
4 Damak Damak Surya Prasad Sapkota damak@unionlife.com.np 023-584157
5 Biratnagar Biratnagar Nirmal Kumar Misra biratnagar@unionlife.com.np 021-590113
6 Dharan Dharan Shipujan Shah dharan@unionlife.com.np 025-526773
7 Inaruwa Inaruwa Anil Kumar Jha inaruwa@unionlife.com.np 025-561241
8 Illam Illam Gopal Dahal illam@unionlife.com.np 027-520705
9 Salleri Solukhumbu Bhanu Bhakta Upadhayay
10 Bhojpur Bhojpur Bimal Ranapaheli
11 Buddhashanti Jhapa Badri Prasad Bhandari buddhashanti@unionlife.com.np
12 Dhankuta Dhankuta Gita Adhikari dhankuta@unionlife.com.np 026-520692
13 Biratchowk Biratchowk Prakash Khanal biratchowk@unionlife.com.np 021-545096
14 Gauradaha Gauradaha Aayush Guatam gauradaha@unionlife.com.np 023-480188
15 Surunga Surunga Narayan Thapa surunga@unionlife.com.np 023-551306
16 Phidim Phidim Om Prasad Khatiwada phidim@unionlife.com.np 024-520973
17 Taplejung Taplejung Mani Kumar Magar taplejung@unionlife.com.np 024-460933
18 Jhumka Jhumka Yagyaraj Khanal jhumka@unionlife.com.np 025-562695
19 Dhulabari Dhulabari Robin Subedi dhulabari@unionlife.com.np
20 Basantpur Terathum Suman Limbu
21 Khandbari Khandbari Kausila Khanal
22 Pathari Pathari Birendra Timilsena pathari@unionlife.com.np
23 Bhadrapur Bhadrapur Thagendra Niroula
24 Rangeli Rangeli Amit Kumar sah rangeli@unionlife.com.np
25 Myanglung Myanglung Subash Tumbahangpe
26 Fikkal Fikkal Kamal Sharma Acharya
27 Letang Letang Binod Kattel letang@unionlife.com.np 021-560302
28 Duhabi Duhabi Kshitiz Ghimire duhabi@unionlife.com.np 025-541147
29 Urlabari Urlabari urlabari@unionlife.com.np
30 Janakpur Regional Office Janakpurdham
31 Birgunj Birgunj Jay Prakash Kumar birgunj@unionlife.com.np 051-531647
32 Lahan Lahan Ganesh Pandit lahan@unionlife.com.np 033-562269
33 Janakpur Janakpur Md Inus janakpur@unionlife.com.np 041-524289
34 Jaleshwor Jaleshwor Pankaj Kumar Pandey jaleshwar@unionlife.com.np
35 Hariwon Hariwon Rudra Raj Dahal hariwan@unionlife.com.np 046-530745
36 Gaighat Gaighat Mukesh Basnet gaighat@unionlife.com.np 035-420721
37 Ch-Pur Ch-Pur Binod Kumar Chaudhary chapur@unionlife.com.np 055-540053
38 Mirchaiya Mirchaiya Shrawan Kumar Gupta mirchaiya@unionlife.com.np 033-550657
39 Kalaiya Kalaiya 053-550112
40 Jitpur Jitpur jitpur@unionlife.com.np 053-412113
41 Malangwa Malangwa Sanjeev Kumar Jaiswal 046-521828
42 Pokhariya Pokhariya Kameshwar Nath Tiwari
43 Gaur Gaur Rahul Kumar Thakur gaur@unionlife.com.np 055-520538
44 Rajbiraj Rajbiraj Sabita Bhattarai Neupane rajbiraj@unionlife.com.np 031-521963
45 Katari Katari Iman Kumar Rai katari@unionlife.com.np 035-450343
46 Bardibas Bardibas Shailendra Narayan Shrestha 044-550086
47 Narayanghat Narayanghat Shiva Sharma narayanghat@unionlife.com.np 056-570701
48 Yodukoha Dhanusa
49 Bayalbaas Sarlahi Santosh Budhathoki
50 Bhandara Chitwan
51 Tandi Tandi Bhim Lal Poudel tandi@unionlife.com.np 056-562042
52 Hetauda Hetauda Subash Dhungel hetauda@unionlife.com.np 057-521071
53 Chhireswor Dhanusa
54 Siraha Siraha Naresh Kumar Mandal
55 Chanauli Chanauli Dhurba Raj Mishra
56 Nijgadh Bara
57 Ramgopalpur Ramgopalpur Pheku Yadav
58 Manahari Manahari Bishwo Kunwar
59 Gaindakot Gaindakot Binita Gautam Poudel gaindakot@unionlife.com.np
60 Bharatpur Chitwan Isha Pradhan bharatpur@unionlife.com.np 056-532212
61 Barahathwa Sarlahi Birendra Kumar Singh barahathwa@unionlife.com.np
62 Birendrabazar Dhanusha Saroj Kumar Yadav
63 Shreepur Parsa
64 Sindhuli Sindhuli Raju Shrestha sindhuli@unionlife.com.np 047-521214
65 Naya Baneshwor Kathmandu Rishi Ram Adhikari kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
66 Kathmandu Regional Office Kathmandu Rakesh Maharjan kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
67 Naxal Naxal Pradeep Kumar Bhandari naxal@unionlife.com.np 01-4439577
68 Patan Patan Badri Subedi patan@unionlife.com.np 015-535520
69 Kirtipur Kirtipur Mahendra GC kirtipur@unionlife.com.np 014-330330
70 Bhaktapur Bhaktapur Sabrina Khadgi bhaktapur@unionlife.com.np 016-632405
71 Chabahil Chabahil Janarjan Lamichhane chabahil@unionlife.com.np 014-488476
72 Kalanki Kalanki Devi Prasad Paudel kalanki@unionlife.com.np 015-218973
73 Maharajgunj Maharajgunj Rajendra Ghimire maharajgunj@unionlife.com.np 01-5902524
74 Gwarko Gwarko Rishi Ram Aryal gwarko@unionlife.com.np 015-007566
75 Bhainsepati Bhainsepati Yadumani Neupane bhaisepati@unionlife.com.np 015-191259
76 Pepsicola Pepsicola Khilaraj Pokhrel pepsicola@unionlife.com.np 01-5900850
77 Banepa Banepa Madan Sapkota banepa@unionlife.com.np 011-662476
78 Manthali (Ramechhap) Manthali Sitaram Tamang
79 Nuwakot Nuwakot Samik Bhandari nuwakot@unionlife.com.np 010-561959
80 Kalimati Kalimati kalimati@unionlife.com.np 014-286325
81 Koteshwar Koteshwar Bishnu Bahadur Rana Magar koteshwar@unionlife.com.np 01-4602888
82 Gongabu Gongabu Sunil Kumar Acharya gongabu@unionlife.com.np 01-4352391
83 Dhadingbesi Dhadingbesi Ramila Khatiwada dhadingbesi@unionlife.com.np 010-521235
84 New Road Kathmandu Sandeep Kumar Singh newroad@unionlife.com.np 01-4238056
85 Tahachal Tahachal Shila Koirala 01-4270156
86 Aanamnagar Kathmandu Rasmi Kumari Basyal Kafle naxal@unionlife.com.np 01-4439577
87 Lazimpaat Lazimpaat Rom Nath Rimal
88 Lagankhel Lalitpur Umesh Gajurel lagankhel@unionlife.com.np
89 Lubhu Lubhu Radha Devi Shrestha
90 Kapan Kapan Birendra Bahadur Khati kapan@unionlife.com.np 01-4820979
91 Swayambhu Swayambhu Mahesh Prasad Adhikari swayambhu@unionlife.com.np 01-4361740
92 Thapathali Thapathali thapathali@unionlife.com.np
93 Thamel Thamel Dipendra Mohan Shrestha thamel@unionlife.com.np 01-4262267
94 Thankot Thannkot Sita Khanal thankot@unionlife.com.np 01-4310981
95 Charikot Charikot Narayan Chaulagain charikot@unionlife.com.np 049-421639
96 Chautara Chautara Sujan Shrestha chautara@unionlife.com.np
97 Suryabinayak Bhaktapur Saroj Khoteja suryabinayak@unionlife.com.np 01-5092279
98 Khandichaur Panchkhal Bhimsen Pradhan
99 Dhumbarahi Dhumbarahi Sabita KC dhumbarahi@unionlife.com.np
100 Manamaiju Manamaiju Pawan Adhikari manamaiju@unionlife.com.np
101 Budhanilkantha Budhanilkantha Sabin Bhattarai budhanilkantha@unionlife.com.np
102 Sankhu Sankhu Hari Bahadur Shrestha sankhu@unionlife.com.np
103 Chapagaun Chapagaun Laxmi Prasad Subedi chapagaun@unionlife.com.np
104 Jorpati Jorpati Dinesh Thapa gokarna@unionlife.com.np 01-4918255
105 Shankhamul Kathmandu
106 Kamalbinayak Bhaktapur Ramala Koirala kamalbinayak@unionlife.com.np
107 Bhakundebesi Kavrepalanchowk Santosh Kumar Dahal
108 Panchkhal Kavrepalanchowk Dorje Lama panchkhal@unionlife.com.np
109 Panauti Banepa Bikram Khadka panauti@unionlife.com.np 011- 441020
110 Pokhara Pokhara Jasman Pariyar pokhara@unionlife.com.np 061-551121
111 Pokhara Regional Office Pokhara gandaki@unionlife.com.np
112 Damauli Damauli Raj Kumar Shrestha damauli@unionlife.com.np 065-562760
113 Baglung Baglung Kamal Sapkota baglung@unionlife.com.np 068-521538
114 Waling Waling Bhagadatta Paudel walling@unionlife.com.np 063-440748
115 Besishahar Besishahar Santosh Shrestha besishahar@unionlife.com.np 066-520934
116 Hemja Hemja Binod Prasad Tripathi hemja@unionlife.com.np 061-400570
117 SundarBajar SundarBajar Bishnu Silwal
118 Dulegauda Dulegauda Omkar Nagila dulegauda@unionlife.com.np 065-414449
119 Beni Beni Milan Khatri beni@unionlife.com.np 069-521301
120 Bhorletaar Bhorletaar Dharmaraj Gauli bhorletar@unionlife.com.np 066-410180
121 Gorkha Gorkha Shiva Ram Aryal gorkha@unionlife.com.np 064-421263
122 Galkot Baglung Milan Kaucha Gharti galkot@unionlife.com.np
123 Kushma Parbat Balaram Acharya kushma@unionlife.com.np 067-420873
124 Burtibang Baglung Khagendra Maan Pun
125 Lekhnath Lekhnath Babita Subedi lekhnath@unionlife.com.np 061-561616
126 Birauta Birauta Badri Prasad Pokhrel birauta@unionlife.com.np 061-468089
127 Jomsom Mustang Deepak Thakali mustang@unionlife.com.np 069-440456
128 Lamachaur Lamachaur Surya Raj Chapai lamachaur@unionlife.com.np
129 Aanbu Khaireni Aanbu Khaireni Sabita Bhattarai anbhukhaireni@unionlife.com.np
130 Putalibazar Putalibazar Prasad Thapa putalibazar@unionlife.com.np 063-421242
131 Lakeside Kaski Basudev Sharma lakeside@unionlife.com.np
132 Butwal Butwal Nahakul Pandey butwal@unionlife.com.np 071-540678
133 Butwal Regional Office Butwal
134 Krishnanagar Kapilbastu
135 Bhairahawa Bhairahawa Subash Luitel bhairahawa@unionlife.com.np 071-521904
136 Parasi Parasi Khimanand Pandey parasi@unionlife.com.np 078-520944
137 Kawasoti Kawasoti Shiva Kumal kawasoti@unionlife.com.np 078-540927
138 Bardhaghat Bardhaghat Tikaram Pathak bardhaghat@unionlife.com.np 078-580577
139 Palpa Palpa Dinesh Nepal palpa@unionlife.com.np
140 Gulmi(Tamghas) Gulmi(Tamghas) Santosh Kunwar Chhetri tamghas@unionlife.com.np 079-520981
141 Char no. Jitpur Char no. Jitpur Suman Poudel charnumjitpur@unionlife.com.np
142 Rampur Palpa Basu Dev Regmi rampur@unionlife.com.np
143 Taulihawa Taulihawa Sudhakar Dube
144 Murgiya Rupandehi Milan Bhandari murgiya@unionlife.com.np
145 Manigram Rupandehi Abhisekh Bhusal manigram@unionlife.com.np
146 Chandrauta Chandrauta Til Bahadur BK chandrauta@unionlife.com.np
147 Pharsatikar Rupandehi Hari Bahadur Rokaha pharsatikar@unionlife.com.np
148 Arghakhanchi Arghakhanchi Suraj Rayamajhi
149 Khaireni Khaireni Dinesh Chaudhari khaireni@unionlife.com.np
150 Nepalgunj Nepalgunj Uttam Dhakal nepalgunj@unionlife.com.np 081-527875
151 Surkhet Surkhet Dinesh Pangali surkhet@unionlife.com.np 083-521693
152 Kohalpur Kohalpur Tank Prasad K.C kohalpur@unionlife.com.np 081-541685
153 Gulariya Gulariya Krishna Bahadur Karki gulariya@unionlife.com.np 084-420547
154 Ghorahi(Dang) Ghorahi(Dang) Bhim Giri ghorahi@unionlife.com.np
155 Sallibazar Sallibazar Pradip Rana sallibazar@unionlife.com.np 088-411026
156 Dailekh Dailekh Karna Bahadur Bisunke dailekh@unionlife.com.np 089-410250
157 Khalanga Jajarkot Prem Bahadur Karki
158 Jumla Jumla Laxmikanta Pandey
159 Humla Humla
160 Chhinchu Chhinchu Prakash Roka Magar chhinchu@unionlife.com.np
161 Tulsipur Tulsipur Santosh Giri tulsipur@unionlife.com.np 082-522066
162 Shreenagar Salyan Ramesh Kumar Oli
163 Lamahi Lamahi Bhagwati Chaudhary lamahi@unionlife.com.np
164 Pyuthan Pyuthan Shree Dhar K.C. pyuthan@unionlife.com.np
165 Musikot Musikot
166 Bansgadhi Bardiya Hemanta Shahi baansgadhi@unionlife.com.np
167 Rolpa Rolpa Sunil Kumar Oli
168 Kalikot Kalikot Sabitri Kumari Shahi
169 Mugu Mugu Nanda Prasad Rawal
170 Dolpa Dolpa Bhakta Bahadur Sarki
171 Khajura Banke Lalsari Khatri khajura@unionlife.com.np
172 Dhangadhi Dhangadhi Bhoj Bahadur Sodari dhangadhi@unionlife.com.np 091-417407
173 Dhangadhi Regional Office Dhangadhi Chandra Bahadur Bohara
174 Mahendranagar Mahendranagar Ram Chandra Chaudhary mahendranagar@unionlife.com.np 099-521588
175 Dadeldhura Dadeldhura Diwakar Awasthi dadeldhura@unionlife.com.np 096-420948
176 Lamki Lamki Bam Bahadur Bishwakarma lamki@unionlife.com.np 091-540539
177 Belauri Belauri(Kanchanpur) Hira Singh Khadka belauri@unionlife.com.np
178 Tikapur Tikapur Amit Chaudhary tikapur@unionlife.com.np 091-560124
179 Baitadi Baitadi Shiva Raj Bhatta baitadi@unionlife.com.np 095-520522
180 Malgalsen Mangalsen (Achham) Pankaj Bahadur Saud mangalsen@unionlife.com.np
181 Sukhad Sukhad Tila Bhandari sukhad@unionlife.com.np 091-403153
182 Jhalari Jhalari Mahesh Raj Joshi jhalari@unionlife.com.np 099-540290
183 Khalangabazar Darchula Birkh Raj Joshi
184 Attariya Attariya attariya@unionlife.com.np 091-550645
185 Masuriya Kailali Maya Kumari Bam masuriya@unionlife.com.np
186 Dipayal Doti Indra Dev Joshi
187 Martadi Bajura Kabita Padhayay
188 Kailari (Hasuliya) Kailali Ramdular Chaudhary
189 Sanfebagar Achham Nira Kadayat
190 Jogbudha Jogbudha Dinesh Bahadur Chand