हाम्रो शाखाहरु


कम्पनीले ब्यवसाय बिस्तार तथा प्रबर्धन गर्नका लागि देशब्यापी रुपमा शाखा, उपशाखा कार्यालयहरु स्थापना गर्दै गईरहेको छ । देशका सबै जिल्लाहरुमा कम्पनीको शाखा स्थापना गरी स्थापना गरिएका शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुबाट कम्पनीको सेवा सुविधालाई स्थानिय तह सम्म पुर्याउने योजना रहेको छ । शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुको संस्थागत क्षमता अभिबृद्धि गरी आम मानिसहरुलाई कम्पनीको बीमा ब्यवसायमा आबद्ध गराउने अभियान संचालन गरिने छ । बढि भन्दा बढि मानिसहरुको सहभागिता र पहुँच अभिबृद्धि गर्न कम्पनीको शाखा तथा उपशाखाहरुको संजाललाई उपयोग गर्ने कार्यलाई प्राथमिकता दिइने छ ।

Branch

SN: Branch Name: Address: Incharge: Email: Phone:
1 Itahari Itahari Rishi Raj Parajuli itahari@unionlife.com.np 025-582848
2 Itahari Regional Office Itahari
3 Birtamod Birtamod Jiwan Dahal birtamod@unionlife.com.np 023-546689
4 Damak Damak Surya Prasad Sapkota damak@unionlife.com.np 023-584157
5 Biratnagar Biratnagar Bhola Krishna Mishra biratnagar@unionlife.com.np 021-526602
6 Dharan Dharan Shipujan Shah dharan@unionlife.com.np 025-526773
7 Inaruwa Inaruwa Anil Kumar Jha inaruwa@unionlife.com.np 025-561241
8 Illam Illam Gopal Dahal illam@unionlife.com.np 027-520705
9 Salleri Solukhumbu
10 Bhojpur Bhojpur Bimal Ranapaheli
11 Buddhashanti Jhapa Badri Prasad Bhandari
12 Dhankuta Dhankuta Gita Adhikari dhankuta@unionlife.com.np 026-520692
13 Biratchowk Biratchowk Santosh Ghimire biratchowk@unionlife.com.np 021-545096
14 Gauradaha Gauradaha Yogendra Dahal gauradaha@unionlife.com.np 023-480188
15 Surunga Surunga Narayan Thapa surunga@unionlife.com.np 023-551306
16 Phidim Phidim Om Prasad Khatiwada phidim@unionlife.com.np 024-520973
17 Taplejung Taplejung Paras Baral 024-460933
18 Jhumka Jhumka Yagyaraj Khanal jhumka@unionlife.com.np 025-562695
19 Dhulabari Dhulabari Eivan Luitel
20 Basantpur Terathum Suman Limbu
21 Khandbari Khandbari Choodmani Dhimal
22 Pathari Pathari pathari@unionlife.com.np
23 Bhadrapur Bhadrapur Santosh Kumar Rajbanshi
24 Rangeli Rangeli rangeli@unionlife.com.np
25 Myanglung Myanglung Subash Tumbahangpe
26 Fikkal Fikkal
27 Letang Letang Dipesh Ojha letang@unionlife.com.np 021-560302
28 Duhabi Duhabi Parama Kafle duhabi@unionlife.com.np 025-541147
29 Urlabari Urlabari Milan Poudel
30 Birgunj Birgunj Jay Prakash Kumar birgunj@unionlife.com.np 051-531647
31 Lahan Lahan Ganesh Pandit lahan@unionlife.com.np 033-562269
32 Janakpur Janakpur Sanjiv Shah janakpur@unionlife.com.np 041-524289
33 Jaleshwor Jaleshwor Pankaj Kumar Pandey jaleshwar@unionlife.com.np
34 Hariwon Hariwon Rudra Raj Dahal hariwan@unionlife.com.np 046-530745
35 Gaighat Gaighat Mukesh Basnet gaighat@unionlife.com.np 035-420721
36 Ch-Pur Ch-Pur Shashikant Thakur 055-540053
37 Mirchaiya Mirchaiya Shrawan Kumar Gupta mirchaiya@unionlife.com.np 033-550657
38 Kalaiya Kalaiya Rajesh Kumar Singh Rajput
39 Jitpur Jitpur jitpur@unionlife.com.np 053-412113
40 Malangwa Malangwa Jeevan Hari Shrestha 046-521828
41 Pokhariya Pokhariya Kameshwar Nath Tiwari
42 Gaur Gaur Rahul Kumar Thakur gaur@unionlife.com.np 055-520538
43 Rajbiraj Rajbiraj rajbiraj@unionlife.com.np 031-521963
44 Katari Katari Iman Kumar Rai katari@unionlife.com.np 035-450343
45 Bardibas Bardibas Shailendra Narayan Shrestha 044-550086
46 Narayanghat Narayanghat Indraraj Subedi narayanghat@unionlife.com.np 056-570701
47 Yodukoha Dhanusa
48 Bayalbaas Sarlahi
49 Bhandara Chitwan
50 Tandi Tandi Arjun Adhikari tandi@unionlife.com.np 056-562042
51 Hetauda Hetauda hetauda@unionlife.com.np 057-521071
52 Chhireswor Dhanusa Mr. Md. Inus
53 Siraha Siraha Naresh Kumar Mandal
54 Chanauli Chanauli
55 Nijgadh Bara Soshil Lal Karn
56 Ramgopalpur Ramgopalpur Hemant Karn
57 Manahari Manahari
58 Gaindakot Gaindakot Binita Gautam Poudel gaindakot@unionlife.com.np
59 Birendrabazar Dhanusha
60 Sindhuli Sindhuli Raju Shrestha sindhuli@unionlife.com.np 047-521214
61 Naya Baneshwor Kathmandu Rishi Ram Adhikari kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
62 Kathmandu Regional Office Kathmandu Rakesh Maharjan kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
63 Naxal Naxal Niranjan Rijal naxal@unionlife.com.np 01-4439577
64 Patan Patan Badri Subedi patan@unionlife.com.np 015-535520
65 Kirtipur Kirtipur Mahendra GC kirtipur@unionlife.com.np 014-330330
66 Bhaktapur Bhaktapur Sabrina Khadgi bhaktapur@unionlife.com.np 016-632405
67 Chabahil Chabahil Amar Shrestha chabahil@unionlife.com.np 014-488476
68 Kalanki Kalanki Devi Prasad Paudel kalanki@unionlife.com.np 015-218973
69 Maharajgunj Maharajgunj Teken Belbase maharajgunj@unionlife.com.np 01-4378716
70 Gwarko Gwarko Rishi Ram Aryal gwarko@unionlife.com.np 015-007566
71 Bhainsepati Bhainsepati Janarjan Prasad Lamichhane bhaisepati@unionlife.com.np 015-191259
72 Pepsicola Pepsicola Ghanashyam Dahal pepsicola@unionlife.com.np 01-5900850
73 Banepa Banepa Madan Sapkota banepa@unionlife.com.np 011-662476
74 Manthali (Ramechhap) Manthali Sitaram Tamang
75 Nuwakot Nuwakot Samik Bhandari nuwakot@unionlife.com.np 010-561959
76 Kalimati Kalimati Sahadev Acharya kalimati@unionlife.com.np 014-286325
77 Koteshwar Koteshwar Bishnu Bahadur Rana Magar koteshwar@unionlife.com.np 01-4602888
78 Gongabu Gongabu Sunil Kumar Acharya gongabu@unionlife.com.np 01-4352391
79 Dhadingbesi Dhadingbesi Ramila Khatiwada dhadingbesi@unionlife.com.np 010-521235
80 New Road Kathmandu Sandeep Kumar Singh newroad@unionlife.com.np 01-4238056
81 Tahachal Tahachal Roshan Budhathoki 01-4270156
82 Aanamnagar Kathmandu Laxmi Prasad Subedi naxal@unionlife.com.np 01-4439577
83 Lazimpaat Lazimpaat
84 Lagankhel Lalitpur Umesh Gajurel
85 Lubhu Lubhu Radha Devi Shrestha
86 Kapan Kapan Yadumani Neupane kapan@unionlife.com.np 01-4820979
87 Swayambhu Swayambhu Mahesh Prasad Adhikari swayambhu@unionlife.com.np 01-4361740
88 Thapathali Thapathali
89 Thamel Thamel Dipendra Mohan Shrestha 01-4262267
90 Thankot Thannkot Sita Khanal thankot@unionlife.com.np 01-4310981
91 Charikot Charikot Narayan Chaulagain charikot@unionlife.com.np 049-421639
92 Chautara Chautara Sujan Shrestha
93 Suryabinayak Bhaktapur Saroj Khoteja suryabinayak@unionlife.com.np 01-5092279
94 Khandichaur Panchkhal Dorje Lama
95 Dhumbarahi Dhumbarahi Sabita KC dhumbarahi@unionlife.com.np
96 Manamaiju Manamaiju Prakash Nepali
97 Budhanilkantha Budhanilkantha Sabin Bhattarai
98 Sankhu Sankhu Bijen Shrestha
99 Chapagaun Chapagaun chapagaun@unionlife.com.np
100 Jorpati Jorpati Dinesh Thapa gokarna@unionlife.com.np 01-4918255
101 Pokhara Pokhara Jasman Pariyar pokhara@unionlife.com.np 061-551121
102 Pokhara Regional Office Pokhara gandaki@unionlife.com.np
103 Damauli Damauli Raj Kumar Shrestha damauli@unionlife.com.np 065-562760
104 Baglung Baglung Kamal Sapkota baglung@unionlife.com.np 068-521538
105 Waling Waling Chandra Bahadur Rana walling@unionlife.com.np 063-440748
106 Besishahar Besishahar Suresh Baral besishahar@unionlife.com.np 066-520934
107 Hemja Hemja Binod Prasad Tripathi hemja@unionlife.com.np 061-400570
108 SundarBajar SundarBajar Santosh Shrestha
109 Dulegauda Dulegauda Omkar Nagila dulegauda@unionlife.com.np 065-414449
110 Beni Beni Sujan Baruwal beni@unionlife.com.np 069-521301
111 Bhorletaar Bhorletaar Padhma Chandra Sapkota bhorletar@unionlife.com.np 066-410180
112 Gorkha Gorkha Bharat Bahadur Ale gorkha@unionlife.com.np 064-421263
113 Galkot Baglung Milan Kaucha Gharti
114 Kushma Parbat Rudra Prasad Sharma kushma@unionlife.com.np 067-420873
115 Burtibang Baglung Khagendra Maan Pun
116 Lekhnath Lekhnath Basudev Sharma lekhnath@unionlife.com.np 061-561616
117 Birauta Birauta Badri Prasad Pokhrel birauta@unionlife.com.np 061-468089
118 Jomsom Mustang Deepak Thakali mustang@unionlife.com.np 069-440456
119 Lamachaur Lamachaur Surya Raj Chapai
120 Aanbu Khaireni Aanbu Khaireni Sabita Bhattarai
121 Putalibazar Putalibazar Prasad Thapa
122 Butwal Butwal Bhimlal Paudel butwal@unionlife.com.np 071-540678
123 Butwal Regional Office Butwal
124 Krishnanagar Kapilbastu
125 Bhairahawa Bhairahawa bhairahawa@unionlife.com.np 071-521904
126 Parasi Parasi Kamaleshawar Agrahari parasi@unionlife.com.np 078-520944
127 Kawasoti Kawasoti Shiva Kumal kawasoti@unionlife.com.np 078-540927
128 Bardhaghat Bardhaghat Tikaram Pathak bardhaghat@unionlife.com.np 078-580577
129 Palpa Palpa Dinesh Nepal palpa@unionlife.com.np
130 Gulmi(Tamghas) Gulmi(Tamghas) Santosh Kunwar Chhetri tamghas@unionlife.com.np 079-520981
131 Char no. Jitpur Char no. Jitpur Suman Poudel charnumjitpur@unionlife.com.np
132 Rampur Palpa Basu Dev Regmi rampur@unionlife.com.np
133 Taulihawa Taulihawa Sudhakar Dube
134 Murgiya Rupandehi Milan Bhandari murgiya@unionlife.com.np
135 Manigram Rupandehi Abhisekh Bhusal manigram@unionlife.com.np
136 Chandrauta Chandrauta Til Bahadur BK
137 Pharsatikar Rupandehi Hari Bahadur Rokaha
138 Arghakhanchi Arghakhanchi Suraj Rayamajhi
139 Khaireni Khaireni Dinesh Chaudhari khaireni@unionlife.com.np
140 Nepalgunj Nepalgunj Hemant Shahi nepalgunj@unionlife.com.np 081-527875
141 Surkhet Surkhet surkhet@unionlife.com.np 083-521693
142 Kohalpur Kohalpur Uttam Dhakal kohalpur@unionlife.com.np 081-541685
143 Gulariya Gulariya Krishna Bahadur Karki gulariya@unionlife.com.np 084-420547
144 Ghorahi(Dang) Ghorahi(Dang) Bhim Giri ghorahi@unionlife.com.np
145 Sallibazar Sallibazar Dinesh Pangali sallibazar@unionlife.com.np
146 Dailekh Dailekh Tara Kumari Bogati dailekh@unionlife.com.np 089-410250
147 Khalanga Jajarkot Prem Bahadur Karki
148 Jumla Jumla Prem Prasad Chaulagain
149 Humla Humla
150 Chhinchu Chhinchu Prakash Roka Magar
151 Tulsipur Tulsipur 082-522066
152 Shreenagar Salyan Ganesh Pahadi
153 Lamahi Lamahi Bhagwati Chaudhary
154 Pyuthan Pyuthan Shree Dhar K.C.
155 Musikot Musikot Liladhar Neupane
156 Bansgadhi Bardiya Ganesh Khanal
157 Rolpa Rolpa
158 Kalikot Kalikot Tila Bhandari
159 Mugu Mugu Prem Prasad Chaulagain
160 Dolpa Dolpa Bhakta Bahadur Sarki
161 Dhangadhi Dhangadhi Bhoj Bahadur Sodari dhangadhi@unionlife.com.np 091-417407
162 Dhangadhi Regional Office Dhangadhi Chandra Bahadur Bohara
163 Mahendranagar Mahendranagar Rajendra Awasthi mahendranagar@unionlife.com.np 099-521588
164 Dadeldhura Dadeldhura Diwakar Awasthi dadeldhura@unionlife.com.np 096-420948
165 Lamki Lamki Bam Bahadur Bishwakarma lamki@unionlife.com.np 091-540539
166 Belauri Belauri(Kanchanpur) Hira Singh Khadka belauri@unionlife.com.np
167 Tikapur Tikapur Amit Chaudhary tikapur@unionlife.com.np 091-560124
168 Baitadi Baitadi Shiva Raj Bhatta baitadi@unionlife.com.np 095-520522
169 Malgalsen Mangalsen (Achham) Birendra Kumar Bhandari mangalsen@unionlife.com.np
170 Sukhad Sukhad Ram Dular Chaudhary sukhad@unionlife.com.np 091-403153
171 Jhalari Jhalari Pramanand Pant jhalari@unionlife.com.np
172 Khalangabazar Darchula Birkh Raj Joshi
173 Attariya Attariya Narayan Kumar Dhami attariya@unionlife.com.np 091-550645
174 Masuriya Kailali Maya Kumari Bam
175 Dipayal Doti Mithu Bahadur B.K.
176 Martadi Bajura Ganga Raj Giri
177 Kailari (Hasuliya) Kailali Ganga Raj Giri
178 Jogbudha Jogbudha Dinesh Bahadur Chand