हाम्रो शाखाहरु


कम्पनीले ब्यवसाय बिस्तार तथा प्रबर्धन गर्नका लागि देशब्यापी रुपमा शाखा, उपशाखा कार्यालयहरु स्थापना गर्दै गईरहेको छ । देशका सबै जिल्लाहरुमा कम्पनीको शाखा स्थापना गरी स्थापना गरिएका शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुबाट कम्पनीको सेवा सुविधालाई स्थानिय तह सम्म पुर्याउने योजना रहेको छ । शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुको संस्थागत क्षमता अभिबृद्धि गरी आम मानिसहरुलाई कम्पनीको बीमा ब्यवसायमा आबद्ध गराउने अभियान संचालन गरिने छ । बढि भन्दा बढि मानिसहरुको सहभागिता र पहुँच अभिबृद्धि गर्न कम्पनीको शाखा तथा उपशाखाहरुको संजाललाई उपयोग गर्ने कार्यलाई प्राथमिकता दिइने छ ।

Branch

SN: Branch Name: Address: Incharge: Email: Phone:
1 Itahari Itahari Rishi Raj Parajuli 025-582848
2 Birtamod Birtamod Jiwan Dahal jiwan.dhahal@unionlife.com.np 023-546689
3 Damak Damak Chet Raj Shrestha
4 Biratnagar Biratnagar Bhola Krishna Mishra biratnagar@unionlife.com.np 021-526602
5 Dharan Dharan Sagar Prasai sagar.prasai@unionlife.com.np 025-526773
6 Inaruwa Inaruwa Anil Kumar Jha inaruwa@unionlife.com.np 025-561241
7 Illam Illam Gopal Dahal gopal.dahal@unionlife.com.np 027-520705
8 Dhankuta Dhankuta Gita Adhikari 026-520692
9 Biratchowk Biratchowk Santosh Ghimire santosh.ghimire@unionlife.com.np
10 Gauradaha Gauradaha Yogendra Dahal
11 Surunga Surunga Narayan Thapa narayan.thapa@unionlife.com.np 023-557306
12 Phidim Phidim Om Prakash Khatiwada phidim@unionlife.com.np 024-520973
13 Taplejung Taplejung Paras Baral
14 Jhumka Jhumka Yagyaraj Khanal jhumka@unionlife.com.np
15 Dhulabari Dhulabari Prabin Rajbanshi
16 Basantpur Terathum Suman Limbu
17 Khandbari Khandbari Tikaram Shrestha
18 Pathari Pathari Maha Prasad Subedi
19 Bhadrapur Bhadrapur Santosh Kumar Rajbanshi
20 Rangeli Rangeli Dipendra Raj Karki
21 Myanglung Myanglung Dipendra Raj Karki
22 Birgunj Birgunj Jay Prakash Kumar 051-531647
23 Lahan Lahan Krishna Kumar Yadav krishna.yadav@unionlife.com.np 033-562269
24 Janakpur Janakpur Sanjiv Shah sanjiv.shah@unionlife.com.np 041-524289
25 Jaleshwor Jaleshwor Pankaj Pandey pankaj.pandey@unionlife.com.np
26 Hariwon Hariwon Rudra Raj Dahal rudra.dahal@unionlife.com.np 046-530745
27 Gaighat Gaighat Mukesh Basnet gaighat@unionlife.com.np 035-420721
28 Ch-Pur Ch-Pur Shashikant Thakur 055-540053
29 Mirchaiya Mirchaiya Bidyanand Dutta 033-550657
30 Kalaiya Kalaiya Chandan Kumar Kanu
31 Jitpur Jitpur Rabindra Prasad
32 Malangwa Malangwa Dilkeshwar Tiwari 046-521828
33 Pokhariya Pokhariya Sunny Kumar Dube
34 Gaur Gaur Rahul Kumar Thakur
35 Rajbiraj Rajbiraj Prabhu Kumar Shah rajbiraj@unionlife.com.np 031-521963
36 Katari Katari Iman Kumar Rai
37 Bardibas Bardibas Rameshwar Mahato
38 Narayanghat Narayanghat Indraraj Subedi indra.subedi@unionlife.com.np 056-570701
39 Tandi Tandi Surya Darshan Dhungana
40 Hetauda Hetauda Shila Koirala shila.koirala@unionlife.com.np 057-521071
41 Siraha Siraha Naresh Bahadur Mandal
42 Sindhuli Sindhuli Raju Shrestha raju.shrestha@unionlife.com.np 047-521214
43 Kathmandu Kathmandu Rishi Ram Adhikari kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
44 Patan Patan Saroj Shrestha patan@unionlife.com.np 015-535520
45 Kirtipur Kirtipur Mahendra GC kirtipur@unionlife.com.np 014-330330
46 Bhaktapur Bhaktapur Sabrina Khadgi sabrina.khadgi@unionlife.com.np 016-632405
47 Chabahil Chabahil Amar Shrestha chabahil@unionlife.com.np 014-488476
48 Kalanki Kalanki Devi Prasad Paudel kalanki@unionlife.com.np 015-218973
49 Maharajgunj Maharajgunj Teken Belbase maharajgunj@unionlife.com.np
50 Gwarko Gwarko 015-007566
51 Bhainsepati Bhainsepati Janarjan Prasad Lamichhane janarjan.lamichhane@unionlife.com.np 015-592072
52 Pepsicola Pepsicola Saroj Khoteja pepsicola@unionlife.com.np
53 Banepa Banepa Madan Sapkota madan.sapkota@unionlife.com.np 011-662476
54 Manthali (Ramechhap) Manthali
55 Nuwakot Nuwakot Ravi Bhandari nuwakot@unionlife.com.np 010-561959
56 Naxal Naxal Niranjan Rijal naxal@unionlife.com.np
57 Kalimati Kalimati Sahadev Acharya kalimati@unionlife.com.np 014-286325
58 Koteshwar Koteshwar Bishnu Bahadur Rana Magar koteshwar@unionlife.com.np
59 Gongabu Gongabu Rajendra Ghimire gongabu@unionlife.com.np
60 Dhadingbesi Dhadingbesi Ramila Khatiwada dhadingbesi@unionlife.com.np 010-521235
61 New Road Kathmandu Pradeep Kumar Bhandari newroad@unionlife.com.np
62 Pokhara Pokhara Ganesh Dhamala ganesh.dhamala@unionlife.com.np 061-551121
63 Damauli Damauli Raj Kumar Shrestha raj.shrestha@unionlife.com.np 065-562760
64 Baglung Baglung Balram Gautam balram.gautam@unionlife.com.np 068-521538
65 Waling Waling Hiran Lal Dotel hiran.dotel@unionlife.com.np 063-440748
66 Besishahar Besishahar Suresh Baral besishahar@unionlife.com.np 066-520934
67 Hemja Hemja Jasman Pariyar hemja@unionlife.com.np 061-400570
68 SundarBajar SundarBajar Santosh Shrestha
69 Dulegauda Dulegauda Omkar Nagila
70 Beni Beni Sujan Baruwal
71 Bhorletaar Bhorletaar Padhma Chandra Sapkota 066-410180
72 Gorkha Gorkha Bharat Bahadur Ale 064-421263
73 Parbat Parbat Rudra Prasad Sharma
74 Lekhnath Lekhnath Basudev Sharma
75 Butwal Butwal Bhimlal Paudel bhim.paudel@unionlife.com.np 071-540678
76 Bhairahawa Bhairahawa Dhiraj Kumar Malik dhiraj.malik@unionlife.com.np 071-521904
77 Parasi Parasi Kamaleshawar Agrahari kamaleshawar.agrahari@unionlife.com.np 078-520944
78 Kawasoti Kawasoti Shiva Kumal shiva.kumal@unionlife.com.np
79 Bardaghat Bardaghat Tikaram Pathak
80 Palpa Palpa Dinesh Nepal
81 Gulmi(Tamghas) Gulmi(Tamghas) Santosh Kunwar Chhetri
82 Char no. Jitpur Char no. Jitpur Suman Poudel
83 Rampur Rampur Basu Dev Regmi
84 Taulihawa Taulihawa Sudhakar Dube
85 Murgiya Rupandehi Shankar Khanal
86 Chandrauta Chandrauta Til Bahadur BK
87 Nepalgunj Nepalgunj Doban Bahadur Rawal 081-527875
88 Surkhet Surkhet Kishore Thapa kishore.thapa@unionlife.com.np 083-521692
89 Kohalpur Kohalpur Uttam Dhakal uttam.dhakal@unionlife.com.np 081-541685
90 Gulariya Gulariya Krishna Bahadur Karki krishna.karki@unionlife.com.np 084-420547
91 Ghorahi(Dang) Ghorahi(Dang) Sajida Khatun Siddiqui sajida.khatun@unionlife.com.np
92 Sallibazar Sallibazar Dinesh Pangali
93 Dailekh Dailekh Tara Kumari Bogati tara.bogati@unionlife.com.np 089-410250
94 Chhinchu Chhinchu Prakash Roka Magar
95 Tulsipur Tulsipur Resham Raj Oli 082-522066
96 Salyan Salyan Ganesh Pahadi
97 Lamahi Lamahi Bhagwati Chaudhary
98 Jajarkot Jajarkot Prem Bahadur Karki
99 Pyuthan Pyuthan Shree Dhar K.C.
100 Rolpa Rolpa Ram Krishna Sen
101 Dhangadhi Dhangadhi Harka Bahadur Bohara dhangadhi@unionlife.com.np 091-527222
102 Mahendranagar Mahendranagar Dev Raj Pant dev.panta@unionlife.com.np 099-521588
103 Dadeldhura Dadeldhura Sasita Chhetri sasita.chhetri@unionlife.com.np 096-420948
104 Lamki Lamki Suresh Rimal suresh.rimal@unionlife.com.np 091-540539
105 Belauri Belauri(Kanchanpur) Dinesh Bahadur Kunwar
106 Tikapur Tikapur Amit Chaudhary
107 Baitadi Baitadi Sushma Majhi
108 Malgalsen Mangalsen (Achham) Bhoj Bahadur Sodari
109 Sukhad Sukhad Ram Dular Chaudhary 091-403153
110 Jhalari Jhalari Pramanand Pant
111 Khalangabazar Darchula Dharmananda Awasthi
112 Attariya Attariya Naresh Bahadur Singh